Все буде Україна!

Увага! Ремонт автодорожнього покриття на греблі ДніпроГЕСу

Увага! Ремонт автодорожнього покриття на греблі ДніпроГЕСу

Оголошення
""
Інформуємо, що на виконання доручення Президента України про завершення ремонтних робіт на греблі ДніпроГЕСу до 15 жовтня 2019 року організовується проведення робіт із заміни асфальтобетонного покриття автопереїзду.

Хочемо звернути увагу громадськості на те, що гребля ДніпроГЕСу потребує реконструкції для проведення якої, технічно необхідне повне перекриття автопереїзду.

В умовах відсутності нових мостів у Запоріжжі ПрАТ «Укргідроенерго» виконає ремонт покриття, який дозволить мешканцям та гостям міста якісно користуватись автодорожнім переїздом через греблю декілька років до часу будівництва мостів.

У зв’язку з цим, з 12.08.2019 року по 15.10.2019 року буде заборонено рух вантажного та негабаритного транспорту через греблю ДніпроГЕСу. Відповідні дорожні знаки та інформаційні щити будуть розташовані в м. Запоріжжя до початку ремонтних робіт.

Відповідно до проекту робіт та погодженої з Управлінням патрульної поліції в області та Запорізькою міською радою планом-схемою передбачено цілодобове проведення робіт в умовах безперервного руху транспорту з частковим обмеженням руху на ділянці ремонтних робіт. У «пікові» години проведення робіт буде зупинятись.

Звертаємося до водіїв із проханням поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та, за можливості, враховувати дану інформацію під час планування маршрутів руху.

У разі наявності пропозицій щодо поліпшення умов руху під час здійснення ремонтних робіт, а також за додатковою інформацією звертайтесь до Укргідроенерго: 04596 58 239, [email protected].

Прес-служба Укргідроенерго

Поділитися: