Все буде Україна!

Відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Дата публікації:
Локація
м. Вишгород м. Канів м. Світловодськ м. Кам'янське м Запоріжжя м. Нова Каховка м. Новодністровськ с. Василівка.

З нагоди святкування Дня Незалежності України в Укргідроенерго відбулись урочистості. Варто зазначити, що цьогоріч вітання та святкування відбулися за скороченою програмою з дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних вимог. На усіх станціях та в апараті управління керівники напрямків та структурних підрозділів привітали колег у мікроколективах.

Подяками міністерства енергетики України співробітників було відзначено за вагомий особистий внеску розвиток енергетики країни, багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення 30-річчя України.

Також компанія нагородила співробітників нагрудними знаками «Почесний працівник Укргідроенерго» та грамотами за високий професіоналізм та вагомий внесок у забезпечення якісної та безпечної експлуатації гідроелектростанцій, будівництво та введення нових генеруючих потужностей, організацію та провадження результативної роботи на ринках з продажу електричної енергії  та послуг, ефективне управління й розвиток товариства, та з нагоди 30-річчя незалежності України.