19-10-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-10/1910-news-600x400.jpg?itok=vMTt9GbW)
Балансування енергосистеми, а також забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд задля сталого розвитку економіки України та добробуту її мешканців, як і раніше, залишається головним пріоритетом Укргідроенерго.
Станом на 12:00 19 жовтня компанія продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України.
Все буде Україна!
Пресслужба Укргідроенерго
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook, Telegram, Twitter.
- 188