«Прибирання - це як мистецтво. Насамперед потрібно любити чистоту й порядок, знати ази прибирання, і обов’язково розбиратися в сучасних миючих та дезінфікуючих засобах», - розпочинає розмову Наталія Сіренко, прибиральниця виробничих приміщень дільниці з ремонту гідротурбінного устаткування та маслогосподарства турбінного цеху Канівської ГЕС.
«Багато хто не може навіть уявити себе в ролі прибиральника, а я сприймаю це інакше. Мені моя робота приносить задоволення. Ще змалечку я любила хазяйнувати вдома та у бабусі з дідусем коли приїжджала до них в гості у село. Роботи не боялася, а навпаки навіть з азартом все робила. Потім з гордістю любувалася результатом своєї кропіткої праці: як виблискує чистотою вимитий посуд, якими рівненькими стовпчиками складено одяг у шафі тощо. Навіть повітря стає інакшим після вологого прибирання. У нас всі в роду, від діда-прадіда, дуже люблять чистоту. Своїм донькам я теж прищеплюю любов до порядку та охайності, тож вдома маю аж двох помічниць. Добре, що моя сім’я допомагає та в усьому мене підтримує.
Так склалося в житті, що я прийшла працювати прибиральницею на Канівську ГЕС. Прибиральники потрібні скрізь, без винятку. Якщо вдома тиждень, два не прибирати, то буде жах, а що вже казати про велике підприємство. Наперекір стереотипам, у нас в цеху всі прибиральники, це молоді, красиві жінки, які мають свої секрети прибирання»,- додає Наталія.
Працьовита, відповідальна, охайна і ввічлива молода жінка користується неабияким авторитетом серед колег. Її робочий день розпочинається о 8 годині ранку і закінчується о 17 годині дня. Так під уніформою ховається велике серце українки, яка своєю нелегкою працею створює затишок і чистоту, для комфортної праці гідроенергетиків. Вона ніколи не нарікає на щоденну і дуже нелегку працю прибиральника, а вміло і спритно доводить до блиску закріплену за нею площу виробничого приміщення.
«Я до прибиральників ставлюсь з великою повагою, адже від їхньої старанності в роботі залежить вигляд установи. Та й приємно знаходитися й працювати в чистому, прибраному приміщенні. А поважати потрібно будь-яку працю і в першу чергу фізичну», – ділиться думками гідроенергетик Олександр.
За кордоном прибиральники називаються гордо – рятівники від сміття. І це цілком справедливо. Тому дуже дякуємо їм за чистоту!
Пресслужба Канівської ГЕС
Актуальні новини
- 313