![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-09/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD.jpg?itok=f4GBph_5)
Екскурсія стартувала з історії будівництва Кременчуцької ГЕС, спорудження якої розпочалося у 1953 році з появою на березі Дніпра в районі с. Табурище геолого-розвідувальної експедиції. Юні учасники екскурсії дізналися чимало цікавих фактів про етапи будівництва ГЕС та її особливості, зокрема те, що Кременчуцька ГЕС стала першою станцією на теренах колишнього СРСР, в якій був відсутній машинний зал.
Протягом екскурсії учні оглянули машинний зал, пульт керування ГЕС, а також верхнє розподільче устаткування та дізналися про процес генерації електроенергії з води.
Варто відзначити, що в рамках впровадження корпоративної соціальної відповідальності Укргідроенерго систематично проводить навчально-пізнавальні екскурсії, спрямовані на всебічне інформування та заохочення обдарованої молоді до вивчення технічних наук і обрання професій у галузі гідроенергетики.
Нагадуємо, що будь-яку зі станцій у місцях, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна відвідати попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп – безкоштовні!
Пресслужба Кременчуцької ГЕС
- 104