![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2.jpg?itok=LhZCT3ch)
Це свято було затверджене у 2004 році. А перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора відбулося 22 березня 1918 року, коли Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання цих кольорів як прапор Української Народної Республіки.
Кольори українського прапора досі викликають багато суперечок: одні кажуть, що прапор повинен бути блакитно-жовтим, а інші навпаки - жовто-блакитним. Згідно з популярною інтерпретацією, жовтий колір символізує пшеничні поля, а блакитний - небо над ними.
Тож на честь Дня Державного Прапора України гідроенергетики у різних містах взяли участь у святкових заходах.
Філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» та «Дністровська ГЕС»
23 серпня представники Дністровських ГЕС та ГАЕС взяли участь в церемонії урочистого підняття Державного прапора України та покладанні квітів до пам’ятних у місті енергетиків місцях.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_0.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_1.jpg)
Під час нагороджень також були вручені медалі «За вірність заповітам Кобзаря», одну із яких за активну професійну і громадську діяльність, спрямовану на утвердження ідей українства, розвиток освіти, науки, культури, мистецтв і благодійництва, зростання міжнародного авторитету України, популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка отримала фахівець зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Інна Гончар.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4.jpg)
Також гідроенергетики разом із містянами пройшлися в урочистій ході містом із державною символікою. На завершення енергетики віддали шану літописцю міста та Дністровської ГАЕС, котрий тривалий час працював у колективі фахівцем зі зв’язків з громадськістю, Івану Нагірняку, поклавши квіти біля меморіальної дошки, встановленої на міському Будинку культури.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_1.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/6.jpg)
Філія «Каховська ГЕС»
У день Прапора України колектив Каховської ГЕС також взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та святкових заходах міста Нова Каховка.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/7_0.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/8.jpg)
Філія «Канівська ГЕС»
Працівники Канівської ГЕС також радо вітали усіх зі святом, викладаючи світлини з прапором, що майоріє над станцією, у соціальні мережі.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/9.jpeg)
Більше фото у галереї.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 41