![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-02/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B2%D0%B2.jpg?itok=atJhhT9m)
Участь у нараді взяли головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський та заступник генерального директора з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом Олександр Круш.
Під час зустрічі гідроенергетики ознайомились з потенціалом Voith Hydro та обговорили можливі напрямки подальшої співпраці в питаннях діджиталізації об’єктів гідроенергетики.
«Сьогоднішні світові тренди показують об’єктивну необхідність забезпечення інноваційного розвитку підприємства як стимулу його зростання. Очевидно, що в сучасних умовах стратегія інноваційного розвитку стає вирішальним фактором успіху, що дозволяє забезпечити стабільно високі економічні та фінансові результати компанії», - зазначив заступник генерального директора з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом Олександр Круш.
В свою чергу, головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський наголосив на тому, що компанія значну увагу приділяє впровадженню у виробничу діяльність технічних, управлінських та організаційних інноваційних рішень.
«Ці рішення є передумовою для стійкого розвитку підприємства. В компанії впровадження інновацій у виробництво відбувається системно і послідовно», - наголосив Вадим Рассовський.
Довідка:
Компанія «Voith Hydro» («Voith Hydro GmbH & Co.KG») – провідний світовий постачальник гідроенергетичного обладнання та лідер у проєктуванні й будівництві гідроелектростанцій. Компанія пропонує інтегровані рішення щодо встановлення «під ключ» гідромеханічного, турбінного та генераторного обладнання, допоміжних механічних та електричних систем, систем управління, а також надає послуги з модернізації гідроенергетичних об’єктів.
Пресслужба Укргідроенерго
- 152