«Для нашого колективу дуже важливо підтримувати український дух єднання, наші традиції та культуру. Ми самобутня нація», - зазначає заступник генерального директора з комерційної діяльності Богдан Сухецький.
Цьогоріч, у День української писемності та мови, представники комерційних підрозділів також вирішили взяти участь у написанні Радіодиктанту єдності, щоб не тільки перевірити свої знання, а й доєднатися до масштабного та важливого.
Сьогодні вивчати українську – це перемагати ворога, говорити українською – це утверджувати Україну в своєму домі».
Учасники зізнаються, що складність диктанту полягала не в граматиці, а в риторичному запитанні «а що далі?», але всі переконані в одному, далі – тільки перемога.
«Це мій не перший диктант. Перший я писав кілька років тому. Ось тоді дуже хвилювався. А цього разу почувався впевнено. Хоч і тема дуже щемлива для кожного українця», - ділиться враженнями провідний юрисконсульт Віктор Карач.
«Диктант — це як традиція. Вирішили долучитися, бо завжди за ті ідеї, які підтримують імідж української мови. Зараз такі часи, коли сумісні заходи є дуже важливими, вони об’єднують нас. Мені дуже приємно, що всі колеги свідомо переходять на українську», - зазначила Вікторія Хижняк, провідний економіст відділу договірної роботи з учасниками ринку.
Попри повітряні тривоги на станціях компанії гідроенергетики також знайшли змогу перевірити свої знання.
У спогади про рідний дім в атмосфері всеукраїнського диктанту єдності поринули й інженери групи землеустрою Дністровської ГАЕС Руслана Пилипець та Крістіна Голенок, з цікавістю дослухаючись до голосу улюбленої актриси Ади Роговцевої, водночас довіривши себе власній скарбниці набутих знань з рідної мови.
Пресслужба Укргідроенерго
- 164