21-10-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-10/2110-news-600x400.jpg?itok=2Me3LWYW)
Станом на ранок 21 жовтня Укргідроенерго продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України.
Головним пріоритетом Укргідроенерго сьогодні залишається балансування енергосистеми, а також забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд задля сталого розвитку економіки України та добробуту її мешканців.
Все буде Україна!
Пресслужба Укргідроенерго
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook, Telegram, Twitter.
- 89