Жовтоблакитний стяг символізує родючі українські землі та мирне блакитне небо. Як же він личить українцям! Його хочеться взяти в руки та тримати ближче до серця.
Декілька сотень гідроенергетиків з усієї України в знак шани до державного двоколору та єдності, сьогодні урочисто тримають жовтоблакитний прапор як символ незалежності, історичної пам’яті та гордості українського народу!
Колективи Київських ГЕС і ГАЕС, Канівської ГЕС, Кременчуцької ГЕС, Середньодніпровської ГЕС, Дніпровської ГЕС, Каховської ГЕС та Дністровських ГЕС і ГАЕС – в унісон! Цінуймо, пишаймося, любімо!
З Днем прапора!
Колектив Каскаду Київських ГЕС і ГАЕС
![](/sites/default/files/inline-images/2.%20%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D0%93%D0%95%D0%A1%20%281%29.jpg)
Колектив Канівської ГЕС
Колектив Кременчуцької ГЕС
Колектив Середньодніппровської ГЕС
![](/sites/default/files/inline-images/5.%20%D0%94%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%93%D0%95%D0%A1%20%283%29.jpg)
Колектив Дніпровської ГЕС
![](/sites/default/files/inline-images/6.%20%D0%9A%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0%20%282%29.jpg)
Колектив Каховської ГЕС
Колектив Дністровської ГЕС
![](/sites/default/files/inline-images/8.%20%D0%94%D0%9D%D0%93%D0%90%D0%95%D0%A1%20%283%29.jpg)
Колектив Дністровської ГАЕС
- 64