24-03-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-03/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2_2.jpg?itok=PLm0Rihm)
Сьогодні виповнюється місяць, як на Україну напав ворог. Окупанти планували легко взяти Київ та пройтися по ньому парадним маршем, але цей місяць показав, що в Україні живе свободолюбивий народ, який здатний захистити свою країну.
"Ми пишаємося нашими захисниками, ми пишаємося працівниками Укргідроенерго, які у цей непростий час згуртувалися і змогли забезпечити нормальну роботу компанії. Гідроенергетики працюють 24/7, бо розуміють значення енергетики для економіки в умовах війни. Я хотів би подякувати усім та зазначити, що ми маємо бути налаштовані лише на перемогу. Війна зробить нас сильнішими і ми маємо використати це під час відновлення та розбудови країни", – зазначив у своєму зверненні генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.
Слідкуйте за оперативною інформацією в телеграм каналі Укргідроенерго.
Пресслужба УГЕ
- 61