![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/2070AD8D-5F80-407E-B034-8B523FD9759E.jpeg?itok=5lK1tcpB)
Директор філії Василь Субота представив професора Вячеслава Комара та доцента Владислава Леська, які провели профорієнтаційну зустріч. Прикметно, що чимало фахівців станції здобули освіту у різні роки саме у цьому виші. Наразі персонал філії мав нагоду ознайомитися з новою спеціальністю – 145-відновлювальні джерела енергії та гідроенергетика з перспективною отримання другої вищої освіти. А також дізнатися детальну інформацію щодо умов вступу, з перевагами навчання у ВНТУ, варіантами працевлаштування, які пропонує університет.
Важливість галузевого коефіцієнту при вступі та можливість навчатися згодом за індивідуальним графіком і працювати особливо зацікавило присутніх працівників Дністровської ГАЕС: і майбутніх студентів, і батьків абітурієнтів, адже ця зустріч була розрахована і на дітей гідроенергетиків, аби мотивувати у подальшому підтримати наступність поколінь.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
- 17