![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-05/b0b3f0e0-66dc-4d33-8f61-0a0c478561e8%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F_0.jpg?itok=N-B-yVCU)
Колектив Укргідроенерго в усіх куточках України долучився до відзначення цих пам’ятних дат.
Напередодні пам’ятних днів на Дністровській ГЕС вшанували подвиг переможців, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху. Керівництво філії разом з профспілковим комітетом привітали учасників бойових дій, які є працівниками філії та подякували за мужність і героїзм. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.
![@@](/sites/default/files/inline-images/1536-1024%20%284%29.jpg)
Гідроенергетики Середньодніпровської ГЕС разом з адміністрацією міста взяли участь у покладанні квітів до братської могили - монументу «Прометей» та вшанували хвилиною мовчання загиблих, що полягли у боротьбі за визволення України та перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
Також, напередодні пам’ятних днів, профспілковий комітет філії привітав гідроенергетиків старшого покоління, чиє дитинство було обпалено вогнем Другої світової війни.
![](/sites/default/files/inline-images/1820-1024%20%281%29_0.jpg)
«Сьогоднішнє покоління має пам’ятати про героїзм воїнів, виявлений під час Другої світової війни. Війна, яка принесла біль і страждання кожній український сім”ї...», - зазначив колишній працівник ЕТЦ Андріан Гаврилович Повар, якому у цьому році виповнився 91 рік.
Представники колективу Каховської ГЕС напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поклали квіти до вічного вогню і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Захід відбувся в парку Слави міста Нова Каховка.
![](/sites/default/files/inline-images/1536-1024%20%281%29_0.jpg)
9 травня співробітники Кременчуцької ГЕС взяли участь в урочистостях з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом, які відбулися біля пам‘ятного знаку «Вічний вогонь. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам‘ять визволителів та поклали квіти до підніжжя монументу.
![](/sites/default/files/inline-images/4595701a-5ac2-4890-9346-96a97d7752f3.jpg)
Колектив Канівської ГЕС вшанував пам'ять героїв, які ціною власного життя здобули мирне майбутньє рідної землі та своїх нащадків, та тих, хто в повоєнний час відновлював країну. Схиляючи голови, гідроенергетики поклали квіти до Меморіалу Слави.
![](/sites/default/files/inline-images/fa20254e-4f73-4469-b469-5278deac0dd8.jpg)
«Ніхто не забутий, ніщо не забуте… Проходять роки, і все далі від нас весна 1945-го. Пам’ятати заради майбутнього… Саме з тієї весни 9 травня є для нас датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій народ. Історія нас вчить, що коли ми єдині - тоді ми непереможні», - зазначив директор Канівської ГЕС Василь Гринь.
Гідроенергетики Дністровської ГАЕС також 9 травня долучились до міського мітингу-реквієму, поклавши квіти до пам’ятного монументу міста. Хвилювався вогонь біля пам’ятного знаку, а з ним в унісон – і серця кожного, хто дякував бійцям за мирне небо сьогодення…
![](/sites/default/files/inline-images/f8a53f45-e963-47db-9714-97cbf9cbf163.jpg)
- 84