![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0558_1893.jpg?itok=ejbzfNxa)
У ході поїздки делегація ознайомилася з ходом реконструкції станції австрійською компанією «ANDRITZ Hydro». На разі на підприємстві розпочато процес демонтажу обладнання. Вже демонтовано ротор гідроагрегату №3 вагою у 500 тон, який був введений в експлуатацію далекого 1947 року та прослужив підприємству 71 рік. Невдовзі обладнання буде замінено сучасним, що, в свою чергу, дозволить збільшити потужність станції.
![Дніпровська ГЕС](/sites/default/files/inline-images/dsc_05911.jpg)
![Дніпровська ГЕС](/sites/default/files/inline-images/dsc_0636.jpg)
Довідка: ANDRITZ Group - один з провідних світових постачальників електромеханічного обладнання для електростанцій з головним офісом в Австрії. Компанія – лідер на ринку модернізації, оновлення та підвищення потужності існуючих гідроелектростанцій. Загалом компанія виробила та поставила на гідроелектростанції 31 тисячу турбін, загальною потужністю 430 тисяч мВт.
- 50