![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_2242_1043.jpg?itok=9DWIuIX7)
Цю історичну подію було затверджено установчими зборами працюючих і непрацюючих ветеранів філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».
Згідно із порядком денним, провівши відповідну процедуру, за пропозицією директора Василя Суботи учасники зборів одноголосним рішенням обрали правління громадської організації, а головою – Василя Дейнека, котрий наразі працює на посаді заступника директора філії із загальних питань.
![На Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики](/sites/default/files/inline-images/img_2236.jpg)
Тож віднині 27 енергетиків Дністровської ГАЕС матимуть можливість отримувати захист соціальних, економічних, правових та інших інтересів, а свій інтелектуальний потенціал та накопичений досвід об’єднувати і концентрувати для раціонального використання у вирішенні актуальних задач енергетичної галузі.
![На Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики](/sites/default/files/inline-images/123_3649_1_.jpg)
Варто зазначити, що на сьогодні також успішно веде свою діяльність громадська організація «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики», яку очолює патріарх вітчизняної енергетики, Герой України Семен Поташник.
- 19