17-08-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_5.jpg?itok=ALEzSgF4)
15 серпня адміністрація філії «Дніпровська ГЕС» з нагоди 27-ої річниці Дня Незалежності України організувала для ветеранів праці екскурсію до музею «Однієї книги Кобзар» у м. Черкаси.
Під час екскурсії представники ДніпроГЕСу від імені ПрАТ «Укргідроенерго» подарували музею унікальне видання «Кобзар», присвячене 200-річчю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_3.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_4.jpg)
Також колективу музею було урочисто вручено запрошення відвідати Дніпровську ГЕС.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_4.jpg)
Варто зазначити, що захід проходив у рамках реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 22