![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-04/_MG_0318%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=OIi0iayS)
Під час зустрічі з співробітниками ГЕС значну увагу було приділено питанням захисту працівників та станції, а також роботам по відновленню після пошкоджень через атаки рф.
«Одне з головних завдань компанії – відновлення генеруючих потужностей та підготовка до наступного опалювального сезону. Робітничі колективи наших філій – основа успіху компанії. І ми, команда Наглядової ради та виконавчого органу, зобов’язані забезпечити можливі умови для їх повноцінної роботи. На сьогодні це – нагальна потреба», — акцентував Валентин Гвоздій.
Директор Дніпровської ГЕС Віктор Кучер ознайомив членів Наглядової ради з наслідками пошкоджень від ракетних атак та ходом робіт по відновленню. Окрему увагу було приділено змінам у роботі станції внаслідок атак.
- 75