![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-04/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2_1.jpg?itok=Ib2QgzLp)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Гідроелектростанції компанії працюють згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал знаходиться на робочих місцях. Зауважень по роботі обладнання та персоналу немає.
На станціях компанії виконуються планові ремонти гідроагрегатів, а також продовжуються роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Слідкуйте за оперативною інформацією в телеграм каналі Укргідроенерго за посиланням t.me/ukrhydroenergo
Пресслужба УГЕ
- 32