22-03-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-03/22%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=FgGoCO6a)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Наразі всі ГЕС та ГАЕС, які входять до структури Укргідроенерго, працюють згідно диспетчерського графіку, регулюючи частоту і потужність, покриваючи пікові навантаження та забезпечуючи мобільним аварійним резервом Об’єднану енергосистему України.
Зауважень по роботі обладнання та персоналу немає.
Все буде Україна!
Пресслужба УГЕ
- 77