![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-04/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2_2.jpg?itok=SLcdP1eo)
Сьогодні генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях. На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Слідкуйте за оперативною інформацією в телеграм каналі Укргідроенерго за посиланням t.me/ukrhydroenergo
Пресслужба УГЕ
- 34