29-03-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-03/29%20%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C.jpg?itok=ksG_Kz3B)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Наразі всі ГЕС та ГАЕС, що входять до структури Укргідроенерго, працюють згідно диспетчерського графіку та виконують свої зобов’язання щодо регулювання частоти і потужності енергосистеми країни. Експлуатаційний персонал працює на своїх робочих місцях. Зауважень по роботі обладнання та персоналу немає.
Станції готові до пропуску весняної повені.
Все буде Україна!
Пресслужба УГЕ
- 54