03-05-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-05/%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%203.05.jpg?itok=Om7wA9ts)
Укргідроенерго продовжує активну роботу на збереження енергетичної безпеки та незалежність нашої країни, забезпечуючи покриття пікових навантажень та мобільний аварійний резерв у Об’єднаній енергосистемі України.
Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях. На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Слідкуйте за оперативною інформацією в телеграм каналі Укргідроенерго за посиланням t.me/ukrhydroenergo
Пресслужба УГЕ
- 38