![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-06/07%20%D1%84%D0%B1.png?itok=lyySGYql)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях. На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Слідкуйте за оперативною інформацією в телеграм каналі Укргідроенерго за посиланням t.me/ukrhydroenergo
Пресслужба УГЕ
- 34