04-03-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-03/photo_2022-03-04_14-49-27%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=FFTOUYzE)
Генеральний директор Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями перебуваючи в апараті управління компанії у Вишгороді.
Всі ГЕС та ГАЕС компанії працюють згідно диспетчерського графіку, регулюючи частоту і потужність, покривають пікові навантаження та забезпечують мобільним аварійним резервом Об’єднану енергосистему України.
Також працівники усіх станцій активно беруть участь у зборі гуманітарної допомоги.
По завершенню селекторної наради, Ігор Сирота подякував усім учасникам, та наголосив на важливості діяти злагоджено та спокійно: «Наші воїни на передовій, у теробороні впевнено дають відсіч ворогу. А ми маємо забезпечувати для них безпечний тил. Тому працюємо у штатному режимі та забезпечуємо безперебійну роботу наших об’єктів».
Пресслужба Укргідроенерго
- 116