08-02-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/279_1032.jpg?itok=WSNv_nP9)
Керівництво Дністровських гідроелектростанцій взяло участь у вшануванні пам‘яті першого космонавта України, Героя України, знаного буковинця Леоніда Каденюка
У міському музеї провели годину пам‘яті, під час якої своїми спогадами від зустрічей під час візиту в Новодністровськ у 2012 році поділились заступник директора Дністровськоі ГАЕС Василь Дейнеко, фахівець зі зв‘ язків з громадськістю Інна Гончар, заступник директора Дністровськоі ГЕС Володимир Шевчук, головний інженер Володимир Москалюк.
![Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України](/sites/default/files/inline-images/27846068_2060448670866045_14746904_o.jpg)
![Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України](/sites/default/files/inline-images/27907133_2060448704199375_1962255707_o.jpg)
![Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України](/sites/default/files/inline-images/27907355_2060448724199373_2131808085_o.jpg)
![Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України](/sites/default/files/inline-images/27845987_2060448747532704_1533795014_o.jpg)
- 34