03-05-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/074AB432-AC84-49F3-8B5E-E074DC40A2E5.jpeg?itok=PjPEanco)
Гідроелектростанції на Дніпрі продовжують пропуск весняного водопілля за збалансованим графіком для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень.
За інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.
Як і повідомлялось раніше, друга хвиля водопілля значно менша за першу. Аварійних підтоплень наразі не фіксується.
Пресслужба Укргідроенерго
- 45