Як повідомляє Waterpowermagazine, проєкт, який зможе щорічно виробляти 81 ГВт-год електроенергії, є частиною п'ятнадцятирічного плану розвитку енергетики Папуа-Нової Гвінеї (2016-2031 рр.), що має на меті замінити виробництво енергії з викопних видів палива відновлювальною енергетикою.
Об'єкт забезпечуватиме електроенергією домогосподарства та підприємства, розширюючи доступ до електроенергії в провінціях Моробе, Маданг та Хайлендс. Проєкт вже створив можливості для працевлаштування та розвитку технічного потенціалу для багатьох мешканців Папуа-Нової Гвінеї на етапах проєктування та реалізації.
Станція складається з бетонної греблі, з'єднаної з водосховищем склопластиковим трубопроводом низького тиску довжиною 5 км. Від водосховища до наземної електростанції веде сталева труба довжиною 3 км. На електростанції встановлено дві турбіни Пелтона встановленою потужністю 5,8 МВт кожна.
Компанія SMEC, яка постійно працює над проєктом з 2014 року, спочатку була призначена для проведення попереднього техніко-економічного обґрунтування та концептуального проєктування. З того часу SMEC розробила детальне техніко-економічне обґрунтування, оцінку впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу, робочий проєкт, провела тендери та обрала підрядника. Під час будівництва SMEC була призначена Агентством з фінансування проєкту в якості Незалежного технічного експерта.
Пресслужба Укргідроенерго
Фото: SMEC
Актуальні новини
- 24