Укргідроенерго продовжує підтримувати ініціативи щодо реалізації гендерно чутливих політик та протидії гендерно зумовленому насильству. Курс на гендерну рівність компанія бере передусім для того, щоб дбати про власних працівниць і працівників. Так в компанії продовжується цикл тренінгів в рамках Проєкту енергетичної безпеки ініційованих Наглядовою радою.
Під час чергового тренінгу співробітників компанії ознайомили з основними поняттями, що належать до гендерної дискримінації, нормативно-правовим регулюванням питань, пов'язаних із насильством з урахуванням українського та міжнародного досвіду.
«Коли ми чуємо слово «насильство», у нас відразу виникає асоціація про застосування фізичної сили. Хоча не у всіх випадках це так. Адже окрім фізичного виокремлюють і інші поняття насильства. І про такі речі важливо говорити», - наголосила експертка з гендерних питань USAID Юлія Галустян та закликала усіх долучитись до акції «16 днів проти насильства», яка стартувала 25 листопада.
Окремо під час тренінгу зупинились і на понятті мобінгу та харасменту.
«Говорячи про трудові відносини, здається що вони дуже обмежені. Проте, і в трудових відносинах, на жаль, мають місце прояви насильства. Це і є мобінг. Для прикладу, у багатьох міжнародних компаніях перед влаштуванням на роботу, кожен потенційний співробітник проходить курси та тести з етики поведінки. У цьому плані у них є чому повчитись. Адже в Україні увагу цьому питанню приділяють далеко не всі роботодавці. Хоча, варто відзначити, що в Укргідроенерго дотримання гендерної рівності - одне з першочергових завдань. Адже, тут розуміються що успіх будь-якої компанії починається зі створення комфортних умов для реалізації сильних сторін кожного співробітника», - зазначила Юлія Галустян.
Пресслужба Укргідроенерго
Актуальні новини
- 123