![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-08/photo_%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4.jpg?itok=s_1FJz1d)
За останню декаду липня середньодобовий приплив води до Дністровського водосховища зменшився більше ніж втричі у порівнянні з середніми значеннями за багато років. Мала водність призвела до того, що у липні місяці поточного року виробіток електроенергії на Дністровській ГЕС зменшився на 43% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Незважаючи на це, з метою забезпечення компенсуючих попусків води в нижній б’єф Дністровського водосховища на рівні не менше 110 м3/с, Укргідроенерго формувало свою відповідну торгівельну стратегію на ринку е/е.
«У зв’язку з природними явищами засухи та маловоддя, компанією було скориговано стратегію торгівлі, оскільки найважливішим є забезпечення санітарного попуску та економія водних ресурсів», - коментує ситуацію Богдан Сухецький, заступник генерального директора з комерційної діяльності.
Також, за інформацією Укргідрометцентру, враховуючи довгостроковий прогноз погоди, можна очікувати і у подальшому збереження низького припливу з тенденцією до зниження, що призведе до зменшення виробітку електроенергії на Дністровській ГЕС в порівнянні з попередніми роками та подальшого зниження рівнів в Дністровському водосховищі для забезпечення мінімальних екологічних попусків в нижній б’єф згідно Правил експлуатації водосховищ Дністровського комплексного гідровузла.
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).
Пресслужба УГЕ
- 353