06-08-2021
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-08/3%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=ZcE6ABO8)
Сьогодні, 6 серпня, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що на греблі Київської ГЕС були помічені БТР та вантажівка Національної гвардії. Хочемо поінформувати, що причин для хвилювання в цій ситуації немає.
З 6 по 9 серпня по місту Києву та області проводяться практичні тренування із залученням Національної гвардії України та Збройних Сил України. Дані навчання є підготовчим етапом до проведення командно-штабного тренування в межах Київської області.
Такого роду тренування проводяться систематично з метою реалізації державної політики, яка спрямована на безпеку та захист населення і територій України.
Пресслужба Укргідроенерго
- 62