05-10-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-10/43114730_735837670084227_6725353911437230080_n.jpg?itok=JAu0YRmR)
5 жовтня, з метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників Укргідроенерго та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, у філію «Середньодніпровська ГЕС» завітали кардіологи.
Висококваліфіковані лікарі привезли з собою сучасне обладнання, у тому числі і спеціалізований комплекс УЗД для діагностики, за допомогою якого кожен охочий працівник зміг пройти обстеження.
![](/sites/default/files/inline-images/43185807_2314637998555430_8457202102345662464_n.jpg)
За результатами обстеженнь у філії «Середньодніпровська ГЕС» були проведені індивідуальні консультації та надані рекомендації щодо подальшого дообстеження та лікування.
Варто зазначити, що це вже другий етап обстежень співробітників компанії в усіх регіонах.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 34