28-06-2021
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-06/IMG_9552%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=6Yr4EAAW)
Вже 25 рік наша держава живе за своєю Конституцією. Для історії – не так вже й багато, але своїм корінням Основний український Закон значно старший. Ухвалення Конституції у 1996 році закріпило правові основи України, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини, сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої країни на світовій арені.
Конституція України – головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.
Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.
Від імені колективу Укргідроенерго і від себе особисто з нагоди відзначення державного свята бажаю українцям злагоди, духовної міцності та нових звершень. Нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен громадянин України.
З повагою
Ігор Сирота
- 51