![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-06/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82.jpg?itok=5XQKBmFT)
Основний Закон відбиває складний історичний шлях, що проторував український народ, виборюючи незалежність та право самостійно визначати свою долю.
За короткий проміжок часу українці відбулись як сильна нація і усвідомили потребу щоденно захищати найвищу цінність – життя і здоров’я людини, її честь і гідність, недоторканність і безпеку.
Україна – в серці кожного з нас! А її майбутнє – в щоденній праці та готовності її громадян на своєму місці і в доступний спосіб реалізувати споконвічні прагнення українців, розбудовуючи країну та роблячи затверджені Конституцією цінності нормою повсякденного життя.
Щиро бажаю усім злагоди і миру, здоров'я і родинного щастя, невичерпної енергії та плідної праці на користь України!
З повагою Ігор СИРОТА
- 86