04-05-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/31822262_10211745369132660_1884746398126047232_n_kopiya_1398.jpg?itok=li6DSnga)
На філії «Середньодніпровська ГЕС» місяць квітень було оголошено місяцем очистки, благоустрою, озеленення території і берегових контрольованих зон.
У межах програми корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго» до дня довкілля енергетики провели акцію з прибирання та озеленення берегових зон під гаслом «Збережемо довкілля – збережемо планету».
![](/sites/default/files/inline-images/31870590_10211745370012682_639479858249859072_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/31913727_10211745369452668_7818475542704816128_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Працівники філії прибирали території підприємства, берегових контрольованих зон, кронували дерева, кущі, облаштували клумби та гірки, пофарбували бетонні споруди, висадили квіти та дерева. До прибирання долучились і комунальні служби міста, тому спільними зусиллями було очищено зону відпочинку та спортивний майданчик селища Романково.
![](/sites/default/files/inline-images/31739850_10211745369612672_5311783644933652480_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
- 72