Денис Зеленко ще студентом прагнув знайти роботу. Молодий та здібний фахівець шукав її недовго. Влаштувався на Середньодніпровську гідроелектростанцію. Чув про неї від матері, яка багато років там працювала. Стабільна зарплата і гарний соцпакет могли запропонувати далеко не всі компанії. Першою для Дениса стала професія слюсаря.
«У гідромеханічному цеху я здобув не тільки досвід, а й навчився новому. Постійно розвивав себе і навички. Згодом склав іспит на машиніста гідроагрегату. За п’ять років я став інженером. Наче другу освіту отримав безпосередньо на роботі. Я про таку можливість на інших підприємствах не чув», - каже провідний інженер гідромеханічного цеху Середньодніпровської ГЕС Денис Зеленко.
Маючи знання і досвід Денис зараз може заміняти майстрів цеху, формувати і розподіляти завдання для колег, керувати співробітниками.
«Хочу і далі розвиватись в професії, підніматись кар’єрними сходами. До повномасштабної війни відвідував курси, вдосконалював знання. Хочу це продовжувати. Хочу, щоб мене поважали, працювати на благо компанії, людей», - розповідає чоловік.
В Укргідроенерго серед пріоритетів діяльності завжди була підтримка молоді. В компанії молоді фахівці мають можливість професійно зростати та розвиватися. Попри складні часи для України, в компанії не відбувалося скорочення персоналу, продовжують діяти норми Колективного договору.
«Це гарантує збереження гідного рівня оплати праці і обсягів соціальних гарантій, пільг та компенсацій працівникам. Співробітники мають медичну страховку, щорічну оплачувану відпустку, компенсації на відпочинок. Для молоді в нас завжди відкриті двері. Допомагаємо, підтримуємо, забезпечуємо всім необхідним. Головне, щоб було бажання працювати», - каже директор департаменту з управління персоналом та соціальними питаннями Укргідроенерго Андрій Борщ.
Варто зазначити, що Укргідроенерго прагне залучати молодь до роботи у сфері гідроенергетики, адже усвідомлює важливість формування кадрового резерву, який є запорукою майбутнього ефективного розвитку підприємства.
Пресслужба Укргідроенерго
- 48