Все буде Україна!

Знання, що рятують життя

Знання, що рятують життя

23-09-2022
Днями відбулися навчання з протипожежної безпеки на Дністровській ГАЕС. В них взяли участь особовий склад пожежно-рятувальної частини № 5 і другий Державний пожежно-рятувальний пост з охорони Дністровської ГАЕС. Чого навчили співробітників – далі.

Упродовж тренування співробітники удосконалили навички щодо дій у разі виникнення пожежі в інженерно-побутовому корпусі та з евакуації працівників. Мета протипожежного тренування – навчити розпізнавати  небезпечну ситуацію, перевірити готовність до евакуації й провести роботи з гасіння пожежі. Також співробітники станції відпрацювали навички швидкого і безпомилкового орієнтування в ситуації при виникненні загрози пожежі, швидко визначились з діями та заходами запобігання і ліквідації пожежі.

«Практичні навчання із працівниками Дністровської ГАЕС є надважливим завданням в умовах воєнного стану, що забезпечують стабільне функціонування об’єктів критичної інфраструктури», – наголосив інженер з пожежної безпеки Володимир Берназюк.

 Укргідроенерго постійно здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій України.

Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах FacebookTelegramTwitter.

Пресслужба Дністровської ГАЕС

Фотогалерея

Поділитися: