![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-09/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%20%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%88%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B5%20%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE_1.jpg?itok=fXVSj3yl)
Упродовж тренування співробітники удосконалили навички щодо дій у разі виникнення пожежі в інженерно-побутовому корпусі та з евакуації працівників. Мета протипожежного тренування – навчити розпізнавати небезпечну ситуацію, перевірити готовність до евакуації й провести роботи з гасіння пожежі. Також співробітники станції відпрацювали навички швидкого і безпомилкового орієнтування в ситуації при виникненні загрози пожежі, швидко визначились з діями та заходами запобігання і ліквідації пожежі.
«Практичні навчання із працівниками Дністровської ГАЕС є надважливим завданням в умовах воєнного стану, що забезпечують стабільне функціонування об’єктів критичної інфраструктури», – наголосив інженер з пожежної безпеки Володимир Берназюк.
Укргідроенерго постійно здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій України.
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook, Telegram, Twitter.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
- 112