ЗМІ про нас

Гидроэнергетика сегодня играет важную роль в обеспечении устойчивости ОЭС Украины, поскольку обеспечивает высоко маневренными мощностями в регулировании суточных графиков нагрузки с покрытием пиковой части, а также выполняет функцию аварийного резерва мощности
На Дністровській ГАЕС відбувся ще один етап, який на крок наблизив історичну подію - пуск гідроагрегату №4.
Звертаємо увагу водіїв на те, що відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради заборонено рух вантажного транспорту автодорожнім переїздом через споруди Дніпровської ГЕС, про що встановлено відповідні дорожні знаки — про обмеження руху до 40 км/год та заборону руху вантажного транспорту, який перевищує вагу у 3, 5 тони
На гідроелектростанції в рамках реконструкції триває збір ротора генератора гідроагрегату №2.
Директор філії «Каскад Київських ГЕС та ГАЕС» Ярослав Касьянюк розповів «Погляду» про роботу в умовах карантину, а також про здобутки та плани на майбутнє.
Укрінформ поспілкувався з генеральним директором ПрАТ “Укргідроенерго” Ігорем Сиротою про роль та актуальний стан гідроенергетики в енергетичній галузі держави.
Про події, результати й досягнення у 2019-му, а також про плани на майбутнє розповів директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота.
З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації в Україні на Каховській ГЕС Укргідроенерго впровадженні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.
У новині йдеться про те, що спеціалісти ТОВ «Дніпро-СГЕМ» 14 березня встановили у проєктне положення вал гідроагрегату № 4 Дністровської ГАЕС. Про це повідомили в медіа-центрі компанії Укргідроенерго.
Середньодніпровська ГЕС знаходиться у місті Кам’янське та є четвертою сходинкою Дніпровського каскаду. Будівництво станції завершилося у 1964 році, а на повну потужність вона почала працювати у 1966 році. На Середньодніпровській ГЕС встановлено найбільші в Україні робочі колеса, вага одного такого колеса складає майже 192 тони. На сьогоднішній день станція є успішним підприємством, яке бере участь у покритті піків графіку навантаження та забезпечує енергетичну стабільність України. Про сьогодення гідроелектростанції, її досягнення, роботу в умовах нового ринку та роль у соціальному житті міста розповів директор Середньодніпровської ГЕС Вадим Медьєши.