ЗМІ про нас

У новині міститься посилання на Instagram відомої української співачки TAYANNA, яка побувала біля Дніпровської ГЕС.
1 липня в Україні почала діяти нова модель ринку електроенергії, розроблена за європейськими стандартами. Запущена жорстка конкуренція між виробниками – відтепер вони продають свій товар за двосторонніми контрактами на вільному ринку, тобто ціни на електроенергію більше не встановлює державний регулятор НКРЕКП.
ПрАТ «Укргідроенерго» розпочало роботу в новому ринку електроенергії та 30 липня на ринку «на добу наперед» продало 14 млн кВт-год електроенергії, а 1 липня (з поставкою на 2 число) компанія реалізувала біля 13 млн кВт-год. Про це 1 липня повідомила прес-служба компанії.
На виконання прийнятого в квітні 2017 року закону "Про ринок електроенергії" в Україні з 1 липня запущений новий оптовий ринок е / е, що передбачає перехід від роботи за моделлю єдиного покупця до конкурентного механізму.
У матеріалі з новинного порталу йдеться про збільшення чистого прибутку Укргідроенерго в 2,5 рази за підсумками 2018 року.
У новинному сюжеті йдеться про тактико-спеціальні навчання на гідроелектростанції у місті Кам'янське.
У новині йдеться про те, що "Українська енергетична біржа" призначила на 27 червня перший аукціон з продажу електроенергії НАЕК "Енергоатом" та ПрАТ "Укргідроенерго" для виконання публічних спецзобов'язань з постачання електроенергії населенню.
За даними рейтингу Міжнародного центру перспективних досліджень за 2017 рік, Укргідроенерго увійшло у ТОП-10 підприємств України.
У тексті новини йдеться про законопроект Президента Володимира Зеленського щодо змін до Закону "Про ринок електричної енергії", який передбачає перенесення нової моделі на один рік - на 1 липня 2020 року.
На проїжджій частині ДніпроГЕСу будуть проводити роботи по заміні деформаційних швів. Для організації реконструкції рух по одній з чотирьох смуг перериють з 10 червня.