ЗМІ про нас

Директор департаменту iнфраструктури та промисловостi облдержадмiнiстрацiї озвучив список пiдприємств, якi сплачують найбiльше податкiв. Серед них відзначено фiлiю "Кременчуцьку ГЕС" ПрАТ «Укргiдроенерго».
ПрАТ "Укргідроенерго" затвердило фінансову звітність за 2018 рік. Чистий прибуток товариства за результатами 2018 року - 3,668 млрд гривень.
У суботу, 16-го лютого, на гірськолижному комплексі під Полтавою відбулися змагання майстрів незвичних санок.
Публікація у друкованому виданні Сокирянщини про святкування золотого ювілею фахівця зв'язків із громадськістю ПрАТ "Укргілдроенерго".
У матеріалі інтернет-порталу йдеться про нараду керівного складу Херсонської обласної служби зайнятості, де обговорювали підсумки роботи обласної служби зайнятості за минулий рік та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.
Звернення у друкованому виданні "Новодністровськ-ІНФО" від міського історичного музею, керівництва і активістів станцій до втетеранів будівельної галузі, фундаторів створення експлуатаційного персоналу Дністровських гідроелектростанцій з проханням віднайти в родинних архівах предмети, документи, фото, часів будівництва та початку експлуатації ГЕС і ГАЕС.
За сприяння Укргідроенерго у канівському ліцеї №1 ім. Т.Г. Шевченка облаштували куточок воїнів АТО.
У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.
Делегація Дністровської ГАЕС долучилась до акції «Живий ланцюг єднання», яка об'єднала представництва громад Чернівецької, Вінницької та Хмельницької областей.
Матеріал інтернет-порталу про те, як гідроенергетики відзначали День Соборності.