ЗМІ про нас

Заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков взяв участь в дискусії на тему «Енергетичний Сектор», яка відбулась у рамках онлайн обговорення «Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса».
Метою заходу стало обговорення прогресу впровадження реформи енергетичного сектору, євроінтеграційного прогресу та стратегічного планування, визначення пріоритетів змін.
До міжнародного дня Дніпра гідроенергетики Середньодніпровської ГЕС взяли участь у прибиранні узбережжя річки. Працівники станції навели порядок на береговій смузі, очистивши її від сміття, пластику та скла.
Гідро- (ГЕС) та гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС) з початку липня, виробили електроенергії більше за прогнозний баланс - на 77,6 % (118 млн кВт-год), ГАЕС відповідно - на 9,3% більше (близько 22 млн кВт-год).
Вести розвиток інфорструктури Канева у ногу з вимогами часу старається міська влада. Усі виїзди з райцентру оснащені камерами відеоспостереження. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.
ДП "Електроважмаш" спільно з основним партнером - АТ "Турбоатом" (Харків) бачить можливість наростити портфель замовлень для АТ "Укргідроенерго", що експлуатує всі великі гідроелектростанції на українських ділянках Дніпра та Дністра, в два-три рази в найближчі два роки, повідомив тимчасово відсторонений на його прохання від виконання обов'язків гендиректора підприємства Віктор Бусько.
1 липня 2020 року є першою річницею роботи нового ринку електричної енергії України. Бажання підвести підсумки після довгоочікуваної і необхідної реформи енергетики - базової галузі економіки країни, є цілком природним і вочевидь злободенним
Інвестори відновлюваних джерел електроенергії, підписуючи меморандум з урядом, погодилися, що в Україні призупинять нове будівництво сонячних електростанцій (СЕС), які працюють за "зеленим" тарифом.
Представники конгресу США закликали президента України Володимира Зеленського здійснити реструктуризацію законодавства про підтримку відновлюваної енергетики на основі досягнення консенсусу з інвесторами.
23 червня фахівці Укргідроенерго обговорили паводкову ситуацію та узгодили скидні витрати із Дністровського водосховища під час онлайн-засідання робочої групи Міжвідомчої комісії, організованого Державним агентством водних ресурсів України.
ДП «Гарантований покупець» 2 липня на аукціоні з продажу електроенергії за двосторонніми договорами вдалося реалізувати 42,672 тис. МВт-год базового навантаження, або 36,2% від запропонованого обсягу.