ЗМІ про нас

У матеріалі йдеть про те, що ПрАТ «Укргідроенерго» пропонує встановити нижню межу цінових обмежень на балансуючому ринку незалежно від цінових обмежень на ринку «на добу наперед», та знизити цей показник нижче сьогоднішнього значення 1741 грн/МВт-год, що дозволить компанії знизити вартість закупівлі електроенергії, яка використовується для роботи ГАЕС у насосному режимі відповідно до команд диспетчера НЕК «Укренерго», особливо у денний період доби.
В рамках реалізації проекту енергетичної безпеки (ESP) в компанії Укргідроенерго був реалізований тренінговий модуль з питань гендерної рівності.
Новини про Канівську ГЕС на сторінках місцевого видання.
На Середньодніпровській ГЕС триває реконструкція гідроагрегату № 2. Нещодавно на станцію було поставлено 4 нових лопаті робочого колеса.
У тексті новини йдеться про сплату ПрАТ "Укргідроенерго" за січень-вересень 2019 року до бюджетів усіх рівнів країни 2 392,1 млн гривень.
У цехах харківського заводу авершуються роботи над другою з трьох радіально-осьових гідротурбін типу РО75-В-300 для Київської ГАЕС.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства опублікувало рейтинг держпідприємств за рівнем отриманого чистого прибутку в першому півріччі 2019 року.
Срок эксплуатации плотины Днепровской ГЭС необходимо продлить на 50 лет.
Тематичний розворот "Нова енергія Канева", у якому йдеться про життя та професійні здобутки гідроенергетиків.
У друкованому виданні Канева розміщено інформацію про Укргідроенерго у постійній рубриці "Ноа енергія Канева".