ЗМІ про нас

У цьому році відбулося досить багато змін механізму покладання спеціальних обов’язків на ринку електроенергії. Всі ці обов’язки лягли на плечі державних генеруючих компаній, зокрема на ПрАТ «Укргідроенерго». Хоча компанія і показала гарний фінансовий результат за 9 міс 2020р, проте вона на сьогодні стикається із рядом технічних та економічних викликів.
Работы были начаты в марте прошлого года в соответствии с проектом «Реконструкция ядра левобережных и правобережных каменно-земляных плотин филиала «Днестровская ГЭС », разработанным генеральным проектировщиком Укргидропроект на заказ Укргидроэнерго.
ПрАТ «Укргідроенерго» завершило поточний ремонт гідроагрегату №1 на Дністровській гідроакумулюючій електростанції.
11 листопада на Дністровській гідроакумулюючій електростанції в проєктне положення у шахту гідроагрегату № 4 перенесено вал-надставку.
Перші результати інвестиційної кризи в сфері відновлюваної енергетики України тепер відбилися і на інвестиційній привабливості в інших сферах економіки, вважають в Асоціації сонячної енергетики.
На Київській ГАЕС запущений в експлуатацію реконструйований гідроагрегат з гідрогенератором «Електроважмашу».
Тривають монтажні роботи на гідроагрегаті №4 На Кременчуцькій ГЕС продовжується реконструкція гідроагрегату №4. Про це повідомляють на сайті ПрАт «Укргідроенерго».
Наявна система підтримки ВДЕ призвела до перекосу як у технологіях (бурхливе спорудження сонячних електростанцій на противагу об’єктам біоенергетики, де бракує регуляторних стимулів), так і в системі балансування нестабільної генерації з ВДЕ.
Випуск друкованої газети Сокирянщини містить декілька матеріалів про гідроенергетику.
На Київській гідроакумулюючої електростанції (ГАЕС) завершився процес дослідної експлуатації гідроагрегату №6. Після цього обладнання було введено в промислову експлуатацію.