ЗМІ про нас

Рубрика "Нова енергія Канева" на сторінках місцевого друкованого видання.
Новини про Канівську ГЕС на сторінках місцевого видання.
На тематичній сторінці канівського друкованого видання "Дніпрова зірка" розміщено декілька матеріалів стосовно Укргідроенерго.
Апробація методу аерації води відбулась шляхом подачі стисненого повітря до гідроагрегату No6, повідомляє прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго".
У тексті йдеться про візит генерального директора «Укргідроенерго» Ігора Сироти в Запоріжжя. На порядку денному одне питання - ремонт автодорожнього покриття на греблі ДніпроГЕС.
"Надпотужний та унікальний" - матеріал друкованого видання про блочний силовий трансформатор Т-4 для Дністровської ГАЕС.
Стаття у новодністровській газеті про доставку блочного силового трансформатора Т-4.
23 серпня з нагоди Дня Прапора та напередодні 28-ої річниці Незалежності України відбулись урочисті збори колективу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».
У тексті новинного порталу йдеться про виготовлення модернізованого обладнання для Укргідроенерго від харківського заводу «Турбоатом».
Кабінет міністрів прийняв рішення, яке дасть можливість з 1 вересня знизити вартість електроенергії для непобутових споживачів. Зокрема - для бізнесу, комунальних та бюджетних установ. Цього планується досягти збільшенням спецобязательств «Укргідроенерго».