ЗМІ про нас

ПрАТ«Укргідроенерго» отримало у 2018 році 3,668 млрд гривень чистого прибутку, що підтверджено міжнародною аудиторською компанією ВDO.
У тексті новини також пояснюється чому саме для Ощадбанку, "Укргідроенерго" та "Укрзалізниці" пільги залишаються в силі.

У матеріалі новинного сайту йдеться про засідання Міжнародної Міжвідомчої комісії по узгодженню режиму роботи Дністровського водосховища з питань проведення екологічного попуску у 2019 році.
У 7-му випуску друкованого видання Новодністровська розміщено декілька публікацій про підготовку до водопілля, реконструкцію та соціокультурне життя Дністровської ГАЕС. 
У регіональному виданні «Вісті Придніпров'я» опубліковано інформацію про підготовку Середньодніпроовської ГЕС до пропуску водопілля.
Представники Кременчуцької ГЕС взяли участь у діловій зустрічі у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру. На заході обговорили проблеми працевлаштування молоді з зоботодавцями.
У друкованому періодичному виданні Новодністровська розміщено статтю про урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Керівництво філії привітало усіх жінок-співробітників подарунками і висловило подяку за невтомну працю та вклад у розвиток гідроенергетики.
У статті інформаційного порталу йдеться про підписання контракту між Укргідроенерго та заводами-виробниками «Турбоатом» и «Электротяжмаш» з приводу модернізації турбін та генераторів Кременчуцької ГЕС.
У тексті новини йдеться про те, що 14 березня був підписаний контракт між "Укргідроенерго", "Турбоатом" та "Укренерго" на виробництво турбін для української гідроенергетики.
Державне Укргідроенерго підписало контракт з компанією «Турбоатом» на купівлю обладнання для турбін Кременчуцької гідроелектростанції. Загальна вартість контракту складає 1,2 мільярда гривень.