![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/2_0.png)
Сьогодні в рубриці «Жінки в гідроенергетиці» – розповідь про долю та кар’єрні перемоги головного бухгалтера Дністровської ГАЕС Еліни Дунаєвської, володарки нагрудного знаку «Почесний працівник Укргідроенерго». Розпочати розмову про бухгалтерію і не процитувати знамениту фразу Йоганнеса Штемлера – неможливо: «Бухгалтерія – це мистецтво. Професія, що вимагає таланту і терпіння. Особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки у її гармонії». Професіонал своєї справи, Еліна Дунаєвська, прийшла працювати бухгалтером на Дністровську ГАЕС ще у 2008 році. А вже у вересні 2015-го очолила напрямок з чітким розумінням, що від результату роботи її як керівника та усієї бухгалтерської команди залежить імідж Дністровської ГАЕС, - Буковина Онлайн.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_17.png)
![УГЕ](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B91_7.png)
![уге](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B92_5.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B93_3.png)
![уге](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B94_3.png)
- 22