![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-07/office_0.png)
Повноцінне наповнення бюджету — це наше головне завдання. Вагому роль у його наповненні відіграють бюджетоутворюючі підприємства, що діють на теренах нашої громади. Це — агрофірма ТОВ «НВФ «Урожай», ПП «Коритищанське», СТОВ «Піщальники», ПрАТ «Укргідроенерго», ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Віджи Фармінг». Це — ефективні підприємства, що працюють за різними напрямками і сумлінно сплачують податки до місцевого бюджету, також — відповідальні соціальні партнери Бобрицької територіальної громади, які сприяють у проведенні різноманітних заходів, допомагають із ремонтами шкіл, дошкільних закладів, благоустроєм територій населених пунктів, розвитком інфраструктури тощо. Сьогодні, приміром, іде мова про створення Стратегії соціально-економічного розвитку громади на наступні роки і до обговорення цього проєкту залучатимуться всі жителі громади. У зв’язку з цим хочеться висловити подяку генеральному директору ПрАТ «Укргідроенерго» Ігорю Сироті та представнику товариства Світлані Глушенок за небайдужість і турботу про долю Бобрицької громади, завдяки чиїм старанням днями відбулося навчання із колективного створення Стратегії, - Черкаський Край.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-07/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_18.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-07/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%9633.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-07/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%9644.png)
- 24