![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/262995828_1054876708594770_2099693051175097503_n.jpg)
Працівники Дністровської ГЕС провели екологічну акцію «Чисті береги Дністра». Її учасники зробили генеральне прибирання на березі Дністра. Про це повідомили у пресслужбі підприємства. Пластикові пляшки, одноразовий посуд, безліч упаковок - це не повний список того, що довелося зібрати біля водойми. Очистили значну територію прибережної смуги по обидва боки Дністровської станції, - Чернівецький промінь.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%963.png)
Так
- 13