![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-11/4096-2731-max_0.jpg)
У цехах АТ "Укренергомашини" завершуються роботи над обладнанням для гідравлічної турбіни ПЛ 15-ГК-600 (станційний № 19) для Канівської ГЕС. Про це Depo.Харків повідомили у прес-служба АТ "Українські енергетичні машини". За даними компанії, зараз у виробництві знаходиться напрямний апарат, по якому гідротурбінний цех 83 завершив модернізацію вузлів, що надійшли зі станції; виготовлені нові лопатки для напрямного апарату. На цей час цех проводить контрольне збирання апарату. Випробування та здача представникам замовника обладнання заплановано на наступний місяць, - Depo.Харків.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-11/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_11.png)
Так
- 18