![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-04/171060525_1353591938335322_7407466535874018000_n.jpg)
Відповідальне ставлення до навколишнього середовища набуває все більшого поширення серед соціально відповідальних компаній світу. Турбота про довкілля – один із головних принципів, яким керується найбільша гідрогенеруюча компанія країни, Укргідроенерго. В рамках Стратегії корпоративної соціальної відповідальності Укргідроенерго фахівці Середньодніпровської ГЕС спільно з працівниками СЗШ № 25 в м. Кам’янське провели екологічний захід із висадки кущів та дерев. Із прагненням зробити навколишні території кращими до акції з озеленення долучилися і діти гідроенергетиків, - kamenskoe_official.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-04/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%960.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-04/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_18.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-04/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%963_1.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-04/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%964_0.png)
Так
- 8