![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/1_122.jpg)
16 вересня відбулася тестова поїздка на теплоході "Ракета" з Києва в Канів. Як пройшла подія і чим буде цікавий маршрут - в матеріалі. Під час візиту можна подивитися Канівську ГЕС: побачити, як працює електростанція, можна абсолютно безкоштовно. До пандемії подібні екскурсії були регулярними, а сьогодні попит на них тільки починає набирати обертів. Особливо цікаво такий захід буде сім'ям з дітьми, - РБК-Україна.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_17.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%961_3.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%963_2.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%964_0.png)
![Укргидроэнерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%965_0.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%966_0.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%969.png)
Так
- 14