![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%86%D0%BD%D0%BD%D0%B0.jpg)
Інна Гончар- перший лауреат премії імені Івана Нагірняка. І насправді, множиться слава, вивищується пам’ять про славного сина Буковини незабутнього Івана Семеновича Нагірняка. На його батьківщині, в Новодністровську цьогоріч розпочалась достойна акція – визнання заслуг послідовників письменника, журналіста врученням регіональної премії імені Івана Нагірняка. І цілком справедливим є рішення Комітету з призначення премії. Саме Інна Михайлівна є не лише надзвичайно талановитим журналістом за фахом, поетом за покликанням, а й достойним продовжувачем справи відомого земляка.
Інна Гончар – член Національної спілки журналістів України, лауреат обласної премії імені Ольги Кобилянської в номінації «Поезія», дипломант творчого конкурсу імені Анатолія Масловського «Кращі публікації газети „Буковина“», володар медалі «За вірність заповітам Кобзаря», фахівець зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», - Стрічка.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_42.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%961_9.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%962_8.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%963_5.png)
- 37