![УГЕ](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_3.png)
Питання енергетики в Україні набуває все більшої актуальності. Головний інженер Укргідроенерго розповів, яким чином намагаються реалізувати пріоритетне завдання. Безпека неможлива без впровадження автоматизації, як світового тренду сучасності, стверджують в компанії. Завдяки невпинній праці та сучасним технологіям об’єкти мають змогу виконувати своє функціональне призначення в заданих режимах, - Вікна-новини СТБ.
Так
- 11