Партнерство

23 Травня 2019
У вівторок у Парижі відкрився Всесвітній конгрес з питань гідроенергетики, де делегати обмінювалися думками щодо ролі гідроенергетики, щоб допомогти країнам досягти національних пріоритетів та забезпечити соціальні, економічні та екологічні вигоди для громад.
22 Травня 2019
22 травня під керівництвом генерального директора Укргідроенерго Ігоря Сироти відбулася зустріч фахівців компанії з представниками Державного виробничого об’єднання електроенергетики «Біленерго» (Республіка Білорусь).
14 Травня 2019
13 травня Укргідроенерго з робочим візитом відвідали американські експерти Проекту енергетичної безпеки (Energy Security Project) USAID.
13 Травня 2019
У рамках співпраці між Укргідроенерго та Амбасадором відновлюваної енергії Русланою Лижичко, на Каховській ГЕС відбулася зйомка некомерційного короткометражного фільму.
25 Квітня 2019
В рамках візиту до Китаю фахівці Укргідроенерго побували на будівництві ГАЕС Феннін, яка стане найбільшою гідроакумулюючою станцією у світі.
24 Квітня 2019
В рамках ознайомчого візиту до Китаю фахівці Укргідроенерго відвідали найбільшу у світі гідроелектростанцію «Три ущелини», розташовану на річці Янцзи в провінції Хубей.
18 Квітня 2019
17 квітня в апараті управління Укргідроенерго відбулося чергове засідання науково-технічної ради за участі провідних фахівців гідроенергетичної та гідротехнічної галузей.
Підписка на Партнерство