Все буде Україна!

14 травня 2020 року на Київській ГАЕС введуть в експлуатацію гідроагрегат №6 після реконструкції

14 травня 2020 року на Київській ГАЕС введуть в експлуатацію гідроагрегат №6 після реконструкції

Анонс
Київська ГАЕС
На Київській ГАЕС відбудеться введення гідроагрегату № 6 у дослідну експлуатацію. Гідроагрегат був виведений з промислової експлуатації у квітні 2019 року. Реконструкцію проводили фахівці українських заводів виробників Турбоатом та Електроважмаш, а також спеціалісти Дніпро-Спецгідроенергомонтаж.

Роботи виконувались згідно з Контрактом на реконструкцію гідроагрегатів Київської ГАЕС № 2, 4, 6 за кошти Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Головною метою реконструкції агрегатів було підвищення потужності та продовження експлуатації на 40 років. Завдяки встановленим новим турбіні та генератору приріст потужності гідроагрегату № 6 нині складає 5,3 МВт. Відтак за результатами реконструкції потужність агрегату зросла до 46,8 МВт. Нове робоче колесо має більший коефіцієнт корисної дії, що забезпечить продуктивніше використання водних ресурсів.

У промислову експлуатацію гідроагрегат № 6 буде введений 3 серпня 2020 року. З травня до серпня проходитиме етап дослідної експлуатації, під час якої відбудеться визначення відповідності обладнання та системи технічної специфікації, фахівці перевірять функції системи та підтвердять здатність системи працювати у промислових умовах.

Захід розпочнеться 14 травня 2020 року о 10:30 за адресою: м. Вишгород, Київська ГАЕС.

До запуску г\а №6 запрошені:

1. Ольга Буславець –  т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля;

2. Андрій Герус – голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг;

4. Ігор Сирота – генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго»;

5. Віктор Суботін – генеральний директор АТ «Турбоатом»;

6. Віктор Бусько – в.о. генерального директора ДП «Завод «Електроважмаш»;

7. Юрій Ємельяшин – технічний директор ПрАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж»;

8. Сергій Осадчий – генеральний директор ПрАТ «Укргідропроект».

Також до участі у заході запрошені народні депутати з Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, представники Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) та  Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні, представники енергетичних компанії та провідні ЗМІ.

Акредитація на захід обов'язкова. Прохання підтвердити свою присутність до 12:00 13.05.2020 на електронну пошту [email protected] з приміткою «акредитація»,  вказавши прізвище, ім’я, назву ЗМІ, яке представляєте, контактний номер телефону та номер транспортного засобу, на якому прибуде. Пресслужба Укргідроенерго: +38 04596 58 823.

Нагадуємо, що Київська ГАЕС є режимним об’єктом, відтак, окрім акредитації до 13.05.2020 року, у день проведення заходу необхідно з собою мати паспорт громадянина України (або документ, що посвідчує особу) та журналістське посвідчення задля отримання тимчасової перепустки для проходу на територію компанії.Також у зв’язку із заходами, направленими на запобігання поширення на території України COVID-19, прохання мати з собою засоби індивідуального захисту (маску) та дотримуватись безпечної дистанції.

Пресслужба Укргідроенерго

 

Поділитися: