Все буде Україна!

Оголошення про початок відкритого обговорення з громадськістю проекту встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС і ГАЕС та проекту інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Оголошення про початок відкритого обговорення з громадськістю проекту встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС і ГАЕС та проекту інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Оголошення
Зображення
Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» (надалі - ПрАТ «Укргідроенерго») оголошує про початок відкритого обговорення з громадськістю встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС і ГАЕС та Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік.

Відкрите обговорення проводиметься з метою отримання зауважень і пропозицій від органів виконавчої влади та інших зацікавлених осіб відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

Проекти документів та обґрунтування до обговорення розміщено на сайті ПрАТ «Укргідроенерго»:

Розрахунок тарифу на відпуск електричної енергії ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Розрахунок тарифу на відпуск електричної енергії ГАЕС ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Обґрунтування щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС та ГАЕС ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Інвестиційна програма ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Обґрунтування Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік

Відкрите обговорення питання тарифів та Інвестиційної програми відбудеться об 11:00 1 жовтня 2018 року за адресою: м. Вишгород, ПрАТ «Укргідроенерго».

Пропозиції та зауваження до проектів рішень приймаються до 12:00 28 вересня 2018 року на електронну адресу [email protected] (контактна особа: Бурдукова Катерина Валеріївна, тел.: (04596) 58564).

Реєстрація представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проводиться до 28 вересня 2018 року до 12:00 за тел.: (04596) 58564 або за електронною адресою [email protected].

Для участі у відкритому обговоренні необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Поділитися: