Все буде Україна!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Каховської ГЕС-2

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Каховської ГЕС-2

Оголошення
Каховський гідровузол
Продовжуючи політику держави в частині прозорості діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, Укргідроенерго, сто відсотків акцій якого належать державі, оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Каховської ГЕС-2.

Метою будівництва та експлуатації Каховської ГЕС-2 загальною встановленою потужністю 250 МВт є збільшення виробництва відновлюваної енергії в піковій зоні навантаження за рахунок оптимізації корисного стоку р. Дніпро через Каховський гідровузол, участь в автоматичному регулюванні частоти та потужності в ОЕС задля покращення якості електроенергії та надійності енергосистеми.

Будівництво вестиметься в тілі існуючої правобережної земляної греблі Каховського гідровузла в адміністративних межах Козацької селищної та Веселівської сільської рад Бериславського району Херсонської області. Площа земельної ділянки під будівництво Каховської ГЕС-2 – 38,85 га. Робота Каховського гідровузла після введення в експлуатацію Каховської ГЕС-2 не передбачає змін рівневого режиму Каховського водосховища.

Громадські слухання відбудуться:

18.12.2019 року о 10-00 в приміщенні Будинку культури с. Веселе за адресою: Херсонська область, Бериславський район, с. Веселе, вул. Наддніпрянська, 8.

18.12.2019 року о 15-00 в приміщенні Новокаховської міської ради за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23, велика зала для нарад.

19.12.2019 року о 9-00 в приміщенні Будинку культури смт. Козацьке за адресою: Херсонська область, Бериславський район, смт. Козацьке, вул. Шевченка, 9.

19.12.2019 року о 15-00 в приміщенні Прес-центру Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА за адресою: Херсонська область, м. Херсон, пров. Козацький, 10, 2-й поверх.

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення -Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

З повним текстом оголошення,  повідомленням про плановану діяльність, зауваженнями і пропозиціями громадськості до планованої діяльності та звітом з ОВД ви можете ознайомитись у єдиному реєстрі ОВД.

 

Поділитися: