Все буде Україна!

У Києві відбудеться щорічний Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє»

У Києві відбудеться щорічний Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє»

Анонс
форум
Запрошуємо відвідати стенд Укргідроенерго та здійснити віртуальну мандрівку найбільшою гідроакумулюючою станцією Європи - Дністровською ГАЕС.

З 5 по 7 листопада 2019 року в стінах Міжнародного виставкового центру пройде XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє».

Форум покликаний служити вирішенню практичних завдань з модернізації та розвитку паливно‑енергетичного комплексу, реалізації інноваційно‑інвестиційних проєктів, зростанню ділової активності в енергетичному секторі, розвитку міжгалузевої та виробничої кооперації, консолідації професійних учасників ринку.

В рамках заходу відбудеться демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, спрямованих на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний та науковий розвиток.

На форумі також буде презентовано стенд найбільшої гідрогенеруючої компанії України – Укргідроенерго, завітавши до якого, можна буде отримати повну та достовірну інформацію про діяльність компанії, її поточні та перспективні проєкти, а також здійснити віртуальну екскурсію Дністровською гідроакумулюючою станцією.

Щорічний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє» вчергове збере експертів енергетичної галузі, а також представників влади та бізнесу та стане ефективним майданчиком для плідного діалогу між представниками енергетичного співтовариства, запуску нових проєктів та ознайомлення зі світовими тенденціями й перспективами розвитку енергетики.

Урочисте відкриття форуму відбудеться 5 листопада об 11:00 за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (Міжнародний виставковий центр, павільйон №1).

Запрошуємо долучитися до участі у форумі та відвідати стенд Укргідроенерго!

Поділитися: